دانلود رمان A Soul of Ash and Blood 2023 به زبان انگلیسی
پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
پشتیبانی ۸ صبح تا ۱۰ شب
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
دانلود سریع حتی بدون ثبت نام
«روح خاکستر و خون» پنجمین کتاب از مجموعه خون و خاکستر نوشته جنیفر ال آرمنتروت است که در 18 ژوئیه 2023 منتشر شد. داستان به سفر کاستیل، پاپی و متحدانشان ادامه می‌دهد که در حال مبارزه هستند. یک قدرت اولیه بزرگ که ظهور کرده است. ملکه جسم و آتش به اصل اولیه خون و استخوان تبدیل شده است - اصل اولیه زندگی و مرگ. خدایان در سراسر ایلیسئوم و قلمرو فانی بیدار می شوند و برای جنگی که در راه است آماده می شوند. با این حال، وقتی پاپی در حالت سکون قرار می‌گیرد، کاس با این احتمال روبرو می‌شود که عواقب وخیم و غیرمنتظره‌ای که در حال اتفاق است و می‌تواند او را از پاپی دور کند. به کاس توصیه هایی داده می شود - چیزی که او قصد دارد به آن بچسبد و منتظر است تا چشمان زیبای او را یک بار دیگر باز کند. با ایبوک دات آی آر همراه باشید.
دانلود کتاب انگلیسی

دانلود رمان A Soul of Ash and Blood 2023 به زبان انگلیسی

دانلود رمان A Soul of Ash and Blood 2023 به زبان انگلیسی

دانلود رمان A Soul of Ash and Blood 2023 به زبان انگلیسی

نویسنده: Jennifer L. Armentrout (جنیفر ال آرمنتروت)

ژانر: فانتزی، عاشقانه

صفحات: ۳۷۸ صفحه

فرمت: PDF, Epub, Mobi, AZW3

سال انتشار: ۲۰۲۳

انتشارات: Blue Box Press

=========================

A Soul of Ash and Blood 2023

ادامه مطلب

نویسنده

jennifer L. Armentrout (جنیفر آرمنتروت)

موضوع

عاشقانه, فانتزی

تعداد صفحات

۳۰۰ الی ۴۰۰

نوع فایل

AZW3, Epub, Mobi, PDF

مصور

خیر

تاریخ انتشار

۲۰۲۳

زبان

انگلیسی

انتشارات

Blue Box Press

«روح خاکستر و خون» پنجمین کتاب از مجموعه خون و خاکستر نوشته جنیفر ال آرمنتروت است که در 18 ژوئیه 2023 منتشر شد. داستان به سفر کاستیل، پاپی و متحدانشان ادامه می‌دهد که در حال مبارزه هستند. یک قدرت اولیه بزرگ که ظهور کرده است. ملکه جسم و آتش به اصل اولیه خون و استخوان تبدیل شده است - اصل اولیه زندگی و مرگ.

خدایان در سراسر ایلیسئوم و قلمرو فانی بیدار می شوند و برای جنگی که در راه است آماده می شوند. با این حال، وقتی پاپی در حالت سکون قرار می‌گیرد، کاس با این احتمال روبرو می‌شود که عواقب وخیم و غیرمنتظره‌ای که در حال اتفاق است و می‌تواند او را از پاپی دور کند. به کاس توصیه هایی داده می شود - چیزی که او قصد دارد به آن بچسبد و منتظر است تا چشمان زیبای او را یک بار دیگر باز کند. با ایبوک دات آی آر همراه باشید.

دانلود کتاب انگلیسی

“A Soul of Ash and Blood” is the fifth book in the Blood and Ash series by Jennifer L. Armentrout, set to be released on July 18th, 202312. The story continues the journey of Casteel, Poppy, and their allies who are fighting a great primal power that has risen12. The Queen of Flesh and Fire has become the Primal of Blood and Bone—the true Primal of Life and Death12.

Gods are awakening across Iliseeum and the mortal realm, readying for the war to come12. However, when Poppy falls into stasis, Cas faces the very real possibility that the dire, unexpected consequences of what she is becoming could take her away from him12. Cas is given some advice — something he plans to cling to as he waits to see her beautiful eyes open once more: Talk to her12.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود رمان A Soul of Ash and Blood 2023”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *